Įstatai

Klaipėdos rajono savivaldybės Gargždų ligoninės įstatai

Veiklos ataskaitos

Projektai

2020 m. sausio – 2021 m. balandžio mėn. Lietuvoje buvo vykdomas EK finansuojamas bandomasis (pilotinis) projektas, skirtas skatinti šalies gydymo įstaigų partnerystę, taikant pažangius bendradarbiavimo modelius.
 
Projekto metu savanoriškai apsisprendusios dalyvauti įstaigos suformavo regiono bendradarbiavimo tarybą, prioretizavo aktualiausias bendradarbiavimo sritis bei atvejus regione. Išgryninus bendradarbiavimo sritis, buvo nustatomi pilotų tikslai, uždaviniai ir siekiami rezultatai, apibrėžiami procesai ir pagal juos – atliekamas pilotavimas. Paskutinis piloto žingsnis – užfiksuotos išmoktos pamokos, įvardintos kylančios kliūtys ir pasiūlyti tolimesni žingsniai atsakingoms institucijoms, kad ligoninių bendradarbiavimas regione ir visoje Lietuvoje būtų stiprinimas. Pilotavimo projektai vyko visuose penkiuose Lietuvos regionuose ir bendradarbiavimo sritys apėmė nuo specialistų dalinimosi, telemedicinos iki pacientų srautų valdymo ar nuotolinių konsultacijų teikimo planavimo.
 
Klaipėdos regiono projekte dalyvaujančios įstaigos:
Klaipėdos universitetinė ligoninė;
Respublikinė Klaipėdos ligoninė;
Klaipėdos jūrininkų ligoninė;
Klaipėdos vaikų ligoninė;
Klaipėdos rajono savivaldybės Gargždų ligoninė.
 
Buvo pasirinktos dvi bendradarbiavimo sritys:
1. Bendradarbiavimas dėl skubių ir profilaktinių (planinių) pacientų ištyrimo ir gydymo bei grąžinimo siuntusiai ligoninei.
2. Telemedicinos ir nuotolinių paslaugų tiekimo planavimas.